צרו עמנו קשר!

תמונת רקע לדף

משטח עבודה למטבח ומרחב

אי למטבח הפך להיות טרנד מהלוהטים ביותר בתחום עיצוב המטבחים. ישנם כל כך הרבה פרטים שצריך לשים לב אליהם כשמעצבים במטבח, מלבד היופי והאסתטיקה, גם הפרקטיקה והנוחות חייבים לבוא בחשבון. אי המוסף למטבח, הוא קודם כל משטח עבודה למטבח. בצורה פרקטית האי מגדיל את שטחי העבודה בחלל המטבח, והופך את חווית הבישול לנוחה הרבה יותר, ומרובת אפשרויות. פן פרקטי נוסף הוא הרב שימושיות הקיימת לאי. מלבד היותו משטח עבודה, הוא יכול לשמש גם כשולחן אוכל, וכמקום אחסון במידה ומוסיפים לו מדפים או מגירות. יוצא שאי הינו פונקציה רב שימושית במטבח. אלמנט נוסף ולא פחות חשוב, הוא היופי הרב שמוסיף האי והמיוחדות שבו. המומחים של גלוסקא עוזרים לכם לעצב חכם את המטבח שלכם.

 

על חשיבות הפרקטיקה

 

משטח עבודה למטבח גלוסקא פרקטיקה היא דבר מאוד חשוב במטבח, אולי הרבה יותר מחללים אחרים בבית. זאת מאחר וכמות שעות העבודה שאנו מבלים ברמה שבועית במטבח, אינה משתווה לכמות השעות באף חלל אחר בבית. כדי לבצע עבודה יעילה, אנחנו חייבים ליצור אזור עבודה נוח ופרקטי. לכן, בעיצוב המטבח יש לשים דגש רב על נוחות בבישול ובעשייה במטבח. ישנם כמה אלמנטים החשובים ביותר ליצירת נוחות מטבחית. הדבר הראשון הוא מקומות אחסון. ככל שהמטבח יהיה מסודר יותר ומאורגן, כך יהיה קל יותר לעבוד בו. סדר בעיניים הוא סדר בראש, וככל שהראש מסודר העבודה יותר זורמת ויותר יעילה.

 

משטח עבודה למטבח

 

הדבר השני שיש לחשוב עליו כדי ליצור נוחות, הוא משטח עבודה למטבח בנוסף לשיש, המאפשר יותר יכולת תמרון. חישבו על מצב בו אתם מבשלים מספר תבשילים במקביל, וכמה פעמים יצא לכם לשבור את הראש, איפה להניח את הקערה או את הפטרוזיליה. את השיש כבר לא רואים מעודף פריטים, ואתם נשארים לעמוד עם הקערה והפטרוזיליה עד למציאת פתרון יצירתי. לעומת זאת, עם תוספת של משטח עבודה, תוכלו בקלות פשוט להסתובב מהשיש ולהניח על המשטח כל אשר תחפצו.

 

לא מוותרים על המרחב

 

כמובן כשמתכננים משטח עבודה למטבח צריך להתחשב בשטחו של המטבח, ולוודא שהמשטח לא פוגע במרחב. וזה מוביל אותנו לנקודה הבאה בתכנון העיצוב, והיא השארת מרחב לתנועה, כדי ליצור נוחות בעבודה. במידה ומשטח עבודה מרכזי יגרע מחופש התנועה, ניתן למקמו בצמוד לקיר, או לשלבו יחד עם שולחן אוכל.

 

השאירו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

שליחה >