צרו עמנו קשר!

תמונת רקע לדף

ריצוף מיוחד לבית – לאהוב כל פינה ופינה

כאשר אתם משפצים דירה או בונים בית, ישנו שפע גדול של מטלות שיש לבצע והמון פרטים שיש לשים אליהם לב. ובכל זאת, בחירת ריצוף מיוחד לבית היא נקודה שיש לשים אליה לב במיוחד, גם אם שכרתם מעצב או מעצבת פנים מומלצת  וקבלן שאתם סומכים עליו, הדואג לכל הפרטים. המרצפות עליהן אנו דורכים נראות טריוויאליות ומובנות מאליהן בקיומן תחת רגלינו, אך המראה שלהן משפיע על המראה של כל הבית על האווירה שתשרה בו. בני משפחת גלוסקא, המפעילים את בית המלאכה הותיק בארץ לייצור מרצפות, מסבירים למה כדאי לשים לב בבחירת הריצוף.
 

המגוון


פעם היה סטנדרט של גודל וצבע מרצפות, ובבתים ישנים ניתן עדיין למצוא מרצפות שיש בגודל 20 ס"מX  20 ס"מ, אם כי הן הולכות ונעלמות מן העולם. היום, למעשה, אין סטנדרט, ומגוון הגדלים, הצבעים, הטקסטורות והדוגמאות של המרצפות הוא עצום, וכולל מרצפות מעוטרות בעבודת יד, ערבסקות ועוד.
 

הצרכים


כאשר אתם בוחרים ריצוף מיוחד לבית, כדאי לחשוב על הצרכים שלכם – היום ובעתיד. כדאי להתאים את הריצוף לסגנון הבית, כמובן, ולהתחשב בסגנון החיים שלכם, כמות האנשים החיים בבית, נוכחות ילדים בבית ועוד. כדאי ומומלץ להיעזר באנשי מקצוע בתחום הריצוף כדי לבחור את סוג הריצוף המתאים ביותר לצרכיכם וכדי להיחשף למגוון הנכון של האפשרויות שמתאימות לכם, כולל התחשבות בתקציב העומד לרשותכם.
 

בחירת אנשי המקצוע


לא חשוב באיזה ריצוף תבחרו בסופו של דבר, הדבר החשוב ביותר הוא לבחור אנשי מקצוע טובים, אמינים ומנוסים, בעיקר אם החלטתם על ריצוף מיוחד לבית, כלומר מרצפות שנעשות בעבודת יד, עם עיטורים וכו'. ראשית יש לוודא שהכנת המרצפות נעשית בצורה מקצועית וטובה, כך שהן לא יישברו לאורך זמן. שנית, יש לוודא שהנחת המרצפות נעשית בצורה מקצועית, כדי שהרצפה תהיה ישרה, המרצפות המיוחדות ישתלבו בצורה הנכונה, מים לא יחלחלו בחריצים בין המרצפות ועוד. עבודה מקצועית היא ערובה לאיכות ולשמירה על הרצפה שלכם תקינה לאורך זמן. ריצוף הוא אינו עסק זול במיוחד והוא יוצר כאוס בבית, כך שלא כדאי להיכנס לעבודות מיותרות של תיקונים וריצופים מחדש אם אפשר להימנע מכך בקלות.

.

 

השאירו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

שליחה >