צרו עמנו קשר!

תמונת רקע לדף

שולחנות בר למטבח – הופכים את הטרנד ליצירת אומנות

שולחנות בר למטבח הפכו להיות המילה החמה בעיצוב דירות בתקופה האחרונה, ואנו נתקלים בעיצובים שונים ומיוחדים המנסים לתת מענה יצירתי וייחודי לצו האופנה המסתמן. בין העיצובים יש אולי לא מעט קלישאות שחוזרות על עצמן מסגנונות עיצוב שונים ישנים, אך יש גם לא מעט הפתעות שבהחלט נעימות לעין, ויכולות להפוך את המטבח שלכם למיצג אומנותי מיוחד במינו. אחת מן ההפתעות הטובות הללו היא זו שמגיעה דווקא מתחום המרצפות.

גלוסקא מרצפות הוא מפעל ותיק לייצור מרצפות, שבזכות הכישרון האומנותי יוצא הדופן של בעליו, פיתח אלמנטים נוספים שימושיים לבית, ביניהם שולחנות בר למטבח מעוטרים בלא פחות מאשר מרצפות. המרצפות בסגנונות שונים ובעיצובים מלבבים המוסיפים חיות לכל פריט אותו הן יעטרו. אין ספק כי פריט ייחודי זה ישנה לגמרי את פני המטבח שלכם, ויהפוך את הביקור בו לחוויה מטריפת חושים, ולא רק של חוש הטעם.

 

בר למטבחשולחנות בר למטבח - מה כל כך מיוחד בהם?


יש משהו קצת אחר בישיבה ליד שולחן בר, הקירבה ליושבים האחרים, המרחק של הרגליים מהרצפה ותחושת הריחוף שזה מביא איתו, יוצרים אצל היושבים בשולחן הבר, אווירה שהיא יותר קרובה, יותר חמה, יותר אינטימית.

במיוחד בימים בהם אנו מחפשים את הקירבה עם אנשים אחרים בכל דרך אפשרית, אם זה ברשתות החברתיות באינטרנט או באמצעות הווטסאפים בטלפונים החכמים, ומנגד דווקא המגע הבלתי אמצעי הזה שהוא מצד אחד קרוב, אבל מצד שני מאוד מרוחק וללא מגע פיזי.

כנראה שדווקא התקופה היא זו שהובילה לצו האופנה העכשווי בו אנשים מנסים למצוא את המגע במקומות האפשריים. האוכל תמיד שימש עבורנו פסק זמן, ואין כמו הפסקה טובה יחד עם חברים או משפחה. כך הופך שולחן האוכל שלנו, גם בבית וגם במקומות העבודה, למשהו קצת יותר מקרב משהיה.

 

איפה כדאי למקם את שולחן הבר?


האמת ששולחנות בר יכולים להיות ממוקמים בכל מקום בבית ולאו דווקא במטבח. אך דווקא שם יש יתרונות לא מעטים לשולחן המשמש אותנו מבחינה פונקציונלית לכמה מטרות. מלבד היותם שולחנות אוכל, שולחן בר למטבח יכול לשמש גם כמשטח עבודה, או כמקום אחסון נוסף, אם מוסיפים מדפים קטנים מתחתיו. מעצם היותו צר וארוך הוא אינו תופס הרבה מקום, ולכן יכול להתמקם בצמוד לקיר במטבחים קטנים, או להוות מחיצה מעוצבת ומסוגננת בין המטבח לסלון, במקרה ומדובר בחלל אחד.

 

השאירו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

שליחה >