צרו עמנו קשר!

תמונת רקע לדף

שולחן מטבח שהוא יצירת אמנות – יש דבר כזה

שולחן מטבח יכול להיות סתם עוד שולחן בנאלי ומשעמם, כזה שנקנה בחנויות רהיטים גדולות המוכרות רהיטים זהים בסרט נע, פונקציונלי לחלוטין. אבל שולחן המטבח שלכם יכול להיות חלק בלתי נפרד מהאמירה העיצובית של הבית בכלל ושל המטבח בפרט, ולהיות פיסת אמנות שימושית בפני עצמו. בחברת גלוסקא, המתמחה במרצפות ומוזאיקה כבר 8 עשורים, שמחים לספר לכם על השולחנות היפים ביותר.

 

שולחן מטבח גלוסקאכבר לא סתם שולחן


חלפו עברו הימים בהם פינות אוכל היו פינות פונקציונליות בלבד ששימשו לארוחות משפחתיות מצומצמות, כמשטח עבודה לבישול או לשתיית קפה של בוקר. היום המטבח גדול יותר ושולחן המטבח תופס מקום רב יותר, ולפעמים אפילו מתפקד כשולחן האוכל המרכזי, שולחן שיעורי הבית של הילדים הגדולים, שולחן היצירה של הצעירים, ומקום התכנסות משפחתי באופן כללי. כתוצאה מכך, גם עיצובו של שולחן המטבח השתנה, והוא כבר לא יכול להיות שולחן סתמי.

 

לעצב שולחן מטבח


האתגר של עיצוב שולחן מטבח אינו פשוט כל כך, דווקא בגלל שהוא ממלא כל כך הרבה פונקציות, ולפני שאתם יכולים לבחור שולחן אתם צריכים להגדיר את השימושים שתעשו בו כדי לדעת מה לחפש. לאחר שבחרתם את צורתו וגודלו של השולחן, בהתאם לצרכים שלכם, תוכלו להתפנות לכיף האמיתי והוא ההחלטה על איך השולחן יראה. שולחנות עץ, מתכת, זכוכית, אבן, בטון... כל דבר אפשרי היום, אבל האופנה הלוהטת ביותר, הנכנסת ליותר ויותר בתים פרטיים ומקומות בילוי הוא שולחנות מוזאיקה.

 

שולחנות מוזאיקה


שולחנות מוזאיקה הם, למעשה, שולחנות שיצקו בהם פסיפס. התוצאה דומה במקצת למרצפות מצוירות, אך ללא המחויבות לצורתן הרבועה של המרצפות. שולחן שנעשתה בו יציקת מוזאיקה הופך באחת מעוד שולחן לשולחן יפהיפה ומיוחד. המוזאיקה מעניקה לשולחן מראה חד-פעמי, ואתם יכולים להיות בטוחים שלאף אחד בעולם אין שולחן כמו שלכם. המראה המתקבל יכול להיות עדין וציורי או עוצמתי ומושך תשומת לב, וניתן לשחק עם הצבעים והדוגמאות כיד הדמיון שלכם או של יוצרי המוזאיקה, ולהתאים אותו לעיצוב הפנים של המטבח, לצבעיו ואפילו לעיטורים המדויקים שעל הקירות. שולחן מטבח שנעשתה בו יציקת מוזאיקה הוא עבודת אמנות יפהיפה שהופכת את החוויה של הישיבה לידו לנעימה הרבה יותר.

 

השאירו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

שליחה >