צרו עמנו קשר!

תמונת רקע לדף

ריצוף לדירה שתהיה מדהימה

   ריצוף לדירה
   

לריצוף אותו אתם בוחרים יש משמעות רבה בעיצוב הבית בו אתם מתגוררים. גלוסקא מאפשרים לכם ליצור ריצוף לדירה במיני גוונים ועיצובים, בהתאם לדרישותיכם ובקשתכם. אם גם אתם משפצים את הבית, או בונים לעצמכם את דירת חלומותיכם, זה הזמן להתייעץ עם צוות מוביל בתחומו, בעל ניסיון רב שנים, באשר לריצוף שיהדר את ביתכם. אין ספק כי לריצוף משמעות רבה, לא רק בפן העיצובי, אלא גם בשמירה על אורך החיים ועל והתחזוקה השוטפת של הריצוף. ריצוף איכותי הוא ריצוף שמחזיק לאורך שנים מבלי שתאלצו להחליפו בשל כתמים או סדקים.
 

ריצוף לדירה


מאז קמה מדינת ישראל ועד השנים האחרונות, נהגו בתי האב לרצף את דירתם במרצפות שומשום, מרצפות לבנות ירקרקות ועוד. בתחילת שנות השמונים התחילו בפני הדברים להשתנות וחומרים רבים החלו להגיע לישראל באמצעותם גיוונו את סגנונות המרצפות שנועדו לריצוף הדירה. ריצוף לדירה יכול להתבצע כיום מחומרי גלם שונים ומגוונים בין אם זה גרנית, שיש ועוד ואף במיני עיצובים בהתאם לאופיו והעדפותיו של הצרכן. המרצפות יכולות להיות עבודת יד בהזמנה אישית , מיובאות מחו"ל או מיוצרות בארץ. אם אתם זקוקים לייעוץ באשר לבחירת הריצוף, הרי שהצוות המקצועי בחברתנו ישמח לעמוד לרשותכם בכל זמן ובכל שאלה.
 

חומרי הגלם


חומרי הגלם מהם מיוצרות המרצפות  של גלוסקא הם חומרי גלם מובילים בתחום על מנת לאפשר לכם ליהנות מהריצוף לפרק זמן ארוך ככל האפשר בלי פוליש.ככל שחומרי הגלם איכותיים יותר, כך הנזקים שעתידים להיגרם לריצוף הם מועטים ואף ניתן לנקותם בקלות מבלי שישארו עליהם כתמים. העידן הנוכחי מאופיין בעיקר בייחודיות אליה שואפים כל האזרחים. כל אחד מכם רוצה להיות שונה ומיוחד, גם כאשר מדובר ישירות בהקשר של ריצוף לדירה. הפיתוחים והאופציות המגוונות מאפשרים לכם להתאים לדירתכם ריצוף ייחודי ומיוחד אשר לא ניתן יהיה לראות באף דירה אחרת ברחבי הארץ גם אם תחפשו ממש טוב. עצם העובדה שאנו מייצרים ריצוף בעבודת יד, מאפשרת היא לנו לייצר לכם ריצוף בהתאמה אישית.

אז אם גם אתם מחפשים ריצוף איכותי וייחודי, הגעתם למקום הנכון ,גלוסקא מרצפות מייצרים ריצוף לבית מאז 1936

ליצירת קשר לחצו כאן

 

השאירו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

שליחה >