צרו עמנו קשר!

תמונת רקע לדף

על ריצוף חוץ מחירים ועוד

ריצוף חוץ מחיריםריצוף חוץ מחירים, הוא בהחלט אחד מהנושאים שמעסיקים אותנו רבות, הן במעבר דירה, והן בבואנו לשפץ את ביתנו. ריצוף חוץ מהווה חלק בלתי נפרד מהבית, אך יחד עם זאת הוא נמצא מחוץ לגבולות הקירות התוחמים אותו, או, במילים אחרות: המסגרת החיצונית של הבית, כגון גינה, מרפסת,גג וכו'.

על ריצוף החוץ ומחיריו, מספרים לנו מומחי "גלוסקא מרצפות", חברת הריצוף הוותיקה בישראל, במאמר הבא.


ריצוף החוץ - חשוב לא פחות מריצוף הפנים


השהות בגינה ובמרפסת, לעיתים ממושכת הרבה יותר מהשהות בבית עצמו, בעיקר בתקופות בהן מזג האוויר מאפשר זאת. לכן, ישנה חשיבות רבה לריצוף חוץ, לפחות כמו לריצוף הפנים. כיצד תבחרו את ריצוף החוץ שלכם? העצה הראשונה שלנו היא להתאים את סגנון העיצוב הפנים ביתי, גם לסגנון העיצוב החוץ ביתי.


שיש או אבן?


שניים מסוגי ריצוף החוץ הפופולאריים ביותר כיום, הם שיש ומרצפות מעוטרות. אם גם אתם מתלבטים בין השניים, רשמולפניכם את היתרונות והחסרונות של כל אחד מן הסוגים: היתרונות בשיש הם בעיקר הנראות הרומנטית, המרשימה והיוקרתית שלו, לצד עמידות איתנה ויציבה, אך מחירו יקר.

לעומתו, מרצפות הבטון המצוירות יכולות להיות יפות לא פחות ואפילו יותר, וניתן לעצבןו לעטרן באינספור דרכים וצורות, הן חזקות ועמידות, כל עוד הכנתן והתקנתן מתבצעות בצורה מקצועית, ומחירן נמוך יותר.


לסיכום


ריצוף החוץ מחירים, הינו עניין לא זול במיוחד אך שווה את ההשקעה, ותורם רבות לנראות הבית, החצר או הכניסה. השקעה בריצוף החוץ היא השקעה לטווח ארוך, בדיוק כמו בעיצוב הפנים של הבית ובריצוף הבית. השהות בחצר, במרפסת ובגג, כמו שכבר הזכרנו, ממושכת ומהנה, והיא הופכת למהנה הרבה יותר אם הסביבה מושקית ומטופחת, כולל הריצוף, כמובן.

האווירה בחצר, בגג באו במרפסת צריכה להיות אווירה חמה ומזמינה, ממש כמוב בית עצמו, והשקעה בריצוף החוץ היא חלק מהעניין. ריצוף החוץ מוסיף ומועיל רבות לבניית הסביבה החיצונית המזמינה, וכל עוד בחירתכם בריצוף נעימה בעיניכם ונעשתה בהתייעצות, לפחות, עם מעצב הפנים או מעצב החוץ שלכם, סביר להניח שהישיבה בחוץ תהיה חוויה מרתקת עבורכם, כל פעם מחדש.

  

השאירו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

שליחה >