צרו עמנו קשר!

תמונת רקע לדף

מרצפות מיוחדות – גם אצלכם היופי יתחיל ברצפה

  מרצפות מיוחדות

רוצים רצפה יפה שתסחוט מחמאות מהאורחים? רוצים ליהנות משטיח יפה שהוא, בעצם, אינו שטיח כלל וכלל? לרשותכם מבחר עשיר של מרצפות מיוחדות בצורות שונות, בטקסטורה ייחודית, בשילוב צבעים ודגמים. המרצפות מיוצרות בעבודת יד אמנותית, על פי טעם הלקוחות והעדפותיהם. לבית, לגינה, למרפסת - כל מקום שבו אנשים שונים ודורכים עליו ניתן לעצב בריצוף אמנותי ייחודי.
גלוסקא מרצפות, חברה משפחתית, אשר מסורת ייצור ריצוף אמנותי עוברת זה מדור לדור, מציעה לכם מגוון פתרונות עיצוביים מבטון. אף שדימוי הבטון בעיני רבים הוא של חומר אפור, קשיח וקשה - מרצפות מיוחדות שמייצרת עבורכם משפחת אומני ריצוף חושפת בפניכם את ריבוי פניו האחרות של החומר: רכות, צבעוניות, משרות שלווה, שמחה ונוסכות תקווה.

מרצפות מיוחדות המייחדות אנשים מיוחדים

באמצעות ניסוי וטעייה תוכלו ליצור את מצרף ואת מארג הריצוף המתאים לכם באמצעות הדמיית מחשב, באתר החברה. המבחר עשיר ואין ספור צירופים אפשריים מאפשר לכם לעצב את רצפת הבית כאוות נפשכם.

ניתן ליצור אוויר חמה וכפרית או עדכנית, מודרנית, היי-טקית באמצעות הריצוף. הוא עשוי להיות מעגלי וזורם או חד, גיאומטרי, ישר. על מנת ליצור רצפה לפי טעמכם, אתם מוזמנים ליצור קשר באמצעות האתר ולקבל מידע, ייעוץ והצעת מחיר מפורטת.


לקוחות רבים יעידו כי שינוי ריצוף בבית שינה את מראהו ואת האווירה השוררת בו תכלית שינוי. אפשר לדבר על אפקט הרצפה, אשר משדרגת ומעשירה את המתחם שבו היא מצויה. אתם מוזמנים לעצב את הריצוף המתאים לכם באמצעות ממשק הדמיות ריצוף המוגש לכם בין דפי האתר.

הייצור והשירות אישיים, מותאמים לכל לקוח. טיב השירות מהווה חלק מובנה ובלתי נמנע מאיכות המוצר. למעשה לא קיימת הפרדה בינהם. יצרני הריצוף או, אם לדייק- יוצריו שוקדים בסבלנות רבה על הכנת מוצר שלא רק ירצה את הלקוח אלא יגרום לו לברך את עצמו על הבחירה בריצוף שונה, ייחודי, של ביתו באמצעות מרצפות מיוחדות אשר כבר במבט ראשון מייחדות את הבית ומשוות לו מראה הדור ומרהיב.
 

השאירו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

שליחה >