צרו עמנו קשר!

תמונת רקע לדף

מרצפות לריצוף חוץ - יפות אחת אחת

  מרצפות לריצוף חוץ  
     

 בעלי בתים ומתחמים בנויים אחרים בוחרים את הריצוף בקפידה יתרה. יש המייחסים לריצוף חוץ חשיבות לא פחותה מאשר לריצוף פנים. אם אתם רוצים לייפות ולהדר את רצפת המרפסת, המבואה, המדרגות או החצר – לרשותכם יצרן מרצפות לריצוף חוץ המציע לכם פתרון מגוון לכל סוגי הריצוף.
אתם יכולים לקבוע את הצבעים, הגוונים והטקסטורה כראות עינכם ולפי טעמכם. ניתן להזמין מרצפות חלקות, מצוירות, עם צורות גיאומטריות וסימטריות או צורות אחרות, ריצוף בצורת תבליט המעשיר את מרקם הרצפה ועוד.
על איכות המרצפות של גלוסקא מרצפות עשויה להעיד העובדה שכל אריח נוצר ונוצק בעבודת יד קפדנית ושקדנית של בעל מקצוע מאומן ומיומן במפעל משפחתי, אשר הידע עובר בו מזה עשרות שנים מאב לבן.

מרצפות לריצוף חוץ - תתחדשו מבעוד מועד


היות שריצוף נחשב כאחד המרכיבים היותר בסיסיים בעיצוב פנים הבית וסביבתו, טבעי לבחור ריצוף בקפידה ותוך בחינת התאמת הסוגים המוצעים לעיצוב האדריכלי של מרפסת הבית או כל מקום אחר בו שאמור להיות מרוצף.

באמצעות ריצוף חוץ ניתן לגוון ולרענן לא רק את המראה אלא גם את האווירה. בין אם יש לכם ריצוף קיים ואתם רוצים לשנותו ולשדרגו ובין אם טרם ריצפתם את המשטח המיועד לריצוף - אתם מוזמנים להתקשר עוד היום לקבלת ייעוץ מקצועי. ניתן לבחור את הדוגמה המבוקשת מתוך עשרות שבלונות קיימות ואף להזמין הזמנה מיוחדת. באתר החברה תוכלו לערוך הדמיית צבעים וטקסטורות באמצעות ממשק  נוח ופשוט לתפעול.

מרצפות לריצוף חוץ עשויות ליצור אווירה מבוקשת-  כפרית ושקטה או מודרנית ו"רועשת". באמצעות המרצפות ניתן להעשיר ולגוון את החזות העיצובית של פנים הבית וסביבתו.

אתם מוזמנים ליצור קשר באמצעות הטופס המקוון ולקבל מידע, ייעוץ והצעות מחיר לריצוף המתחם המבוקש מחוץ לבית או למשרד. סיור וירטואלי בין סוגי הריצופים השונים עשוי להעשיר אתכם ברעיונות לריצוף ולפתוח בפניכם אופק לאפשרויות בלתי נדלות של ריצופים שונים. מרצפות לריצוף חוץ מיוצרות על פי דרישה תוך מאמץ בלתי נלאה לספק ללקוחות את מבוקשם בדיוק המרבי. שלושה דורות של ריצוף איכותי ללא פשרות בגימורים מרהיבי עין.
 

השאירו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

שליחה >