צרו עמנו קשר!

תמונת רקע לדף

מקלחות מעוצבות מתחילות באריחים

מקלחות מעוצבות גלוסקא מרצפותאמבטיות, מקלחונים, ארונות, כיורים ועוד, כולם זוכים לתשומת ליבנו כאשר אנו רוצים לשפץ את חדר הרחצה או המקלחת, וליצור חדר אמבטיה מעוצב. לעיתים נשכחת מאיתנו עובדה אחת – מקלחות מעוצבות לא יראו טוב ללא אריחים מתאימים. אם כבר טרחנו והשקענו ביצירת חדר אמבטיה מעוצב, שנותן לנו הרגשה של בית מלון או צימר מפנק, המרצפות ואריחי החיפוי אינם יכולים להיות סתמיים, וחייבים להתאים לעיצוב כולו. בני משפחת גלוסקא, המתמחים ביצירת מרצפות מכל סוג כבר שלושה דורות, מסבירים על בחירת האריחים והמרצפות למקלחת המעוצבת שלכם.


התאמת חומרי גלם


הקדמה הטכנולוגית מאפשרת לנו לבחור בין מגוון חומרי גלם כמעט בכל תחום אפשרי, וגם בתחום האמבטיות והמקלחונים. פלסטיק, מתכת, עץ, זכוכית, ואפילו בטון, כולם מככבים בעיצוב המקלחות, בעוד האריחים נעשים, בדרך כלל, מחרסינה, בעיקר בשל נוחות השימוש ועמידותה למים. יחד עם זאת, כדאי לזכור שניתן להשתמש בריצוף בטון, למשל, ובאריחים מאוירים מחומרים שונים. כדאי להפקיד את עיצוב המקלחת בידי מעצב מקצועי, כדי שתהיה התאמה בין חומרי הגלם השונים וכדי שהעיצוב אכן ישיג את מבוקשו ולא יחמיץ את המטרה.


איכות ועמידות


בשל תנאי השטח השוררים בחדר הרחצה, כלומר לחות קבועה כמעט ורטיבות גדולה יותר מאשר בשאר חדרי הבית, יש להקפיד על איכות חומרי הגלם המשמשים לבניית המקלחת ועל איכות העבודה. הדבר נכון לגבי כל פרט ופרט – ארונות, מקלחונים, אמבטיה, כיור ועטד, ובעיקר חיפויי הקירות והמרצפות החשופי לרטיבות גדולה יותר. מקלחות מעוצבות שנעשו מחומרי גלם ירודים או שעבודת השיפוץ וההתקנה שלהם נעשתה בצורה מרושלת, מאבדות את מראן הטוב במהירות בעקבות נזקי הלחות והמים.


דקורציה


מקלחות מעוצבות, כאמור, מתחילות באריחים, ולעיתים די בהחלפתם כדי לשדרג את מראה חדר הרחצה כולו. הטמעת אריחים מעוטרים וכן מרצפות מאוירות בתוך הריצוף והחיפוי של המקלחת היא אופנה שתפסה תאוצה בשנים האחרונות, והפכה למקובלת מאוד, בעיקר בשל יופי התוצאה שניתן להשיג בעזרתה. פס קרמיקה בצבע שונה, שורת מרצפות מעוטרות היוצרות דוגמא חוזרת, מרצפות בודדות המשולבות במקומות שונים ועוד. ישנן הרבה דרכים לשלב את המרצפות והאריחים בחדר המאבטיה שלכם, ובכל מקרה הם ישדרגו את העיצוב בצורה ניכרת.

השאירו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

שליחה >