צרו עמנו קשר!

תמונת רקע לדף

מעצבים את גינת הבית עם ריצוף גינה דקורטיבי

ריצוף גינהכמעט ולא נמצא אדם שצורתו הויזואלית של ביתו אינה חשובה לו. המראה של הבית יקבע בצורה משמעותית את התחושות שנספוג בבית. בבתים פרטיים החצר מהווה חלק חשוב מהבית, וכפי שנדאג לתכנן את עיצוב החללים הפנימיים, כך נדאג לתכנן את הגינה. ריצוף גינה, שתילת דשא וצמחייה, הגדרת שטחים ייעודיים, הצבת ריהוט גן ועוד, כולם חלק מהתכנון שיש לבצע לפני עיצובה של גינת הבית שלכם.

 

יצירת מקורות השראה

 

למרות שנדמה לנו שלגינת הבית אין השפעה גדולה עלינו, למעשה ההשפעה שלה גדולה מאוד, במיוחד אם היא ממוקמת בחזית הבית. כמו כל מקום אחר בחיים, ברגע שהחושים שלנו קולטים השקעה, אסתטיקה, הרמוניה, אנו מקבלים השראה לנוע, להתקדם, להשקיע ולהצליח. לעומתן הזנחה הנקלטת בחושים תגרור חוסר חשק לפעולה ולתזוזה. כדי להצליח בחיינו בכל תחום, אנחנו חייבים ליצור מהבית שלנו מקור השראה, ולכן כל שטח בבית הוא חשוב כדי לייצר זאת.

 

מנוחה ורגיעה

 

הבית הוא המקום שמייצר עבורינו מקלט וביטחון, וממנו אנחנו שואבים את האנרגיות לקום ולעשות. גם ההשפעה שיש לו על כל בני הבית תשפיע רבות על ההתנהלות המשפחתית, והפיכת המשפחה למקור כוח והשראה. מעבר לכך הבית מאפשר לנו מקום למנוחה ולאגירת כוחות, וככזה חשוב שהסביבה הביתית תהיה מסודרת ומאורגנת ותאפשר זאת.

 

מקור להנאה

 

שטח הגינה חייב לייצר עבורינו מקום לרגיעה ולמנוחה, מקום בו נוכל להתקרב לאנרגיות של הטבע ובזכותן להתחבר לאני הפנימי שלנו. האסתטיקה של גינת הבית חייבת להיות כזו שהיא תזמין אליה, כך שנרצה להישאר בה כמה שיותר, להינות מיופייה ומהאוויר הצח הנמצא מחוץ לבית. כדי לאפשר זאת אנחנו חייבים להתחיל בתכנון נכון המסתמך על הצרכים שלנו מהגינה.

 

ריצוף גינה

 

בתכנון נכון של הגינה אנחנו צריכים להגדיר אילו צרכים יש לנו מהגינה, ולמה היא מיועדת. האם רוצים למקם בה פינת ישיבה ואירוח? האם צריך להיות בה שטח משחקים לילדים? האם רוצים שיהיה בה שטח מוגדר לנוי? האם רוצים למקם בה בריכה? לאחר שהגדרנו צרכים קל לתכנן את העיצוב, למשל בשטחי הישיבה, הנוי והבריכה ריצוף גינה הוא הכרחי. בגלוסקא מרצפות תמצאו אריחי ריצוף גינה מעוצבים ודקורטיביים, שיוסיפו חן ויופי לגינה שלכם.

 

השאירו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

שליחה >