צרו עמנו קשר!

תמונת רקע לדף

כל מה שרצית לדעת על חיפוי קיר למטבח

חיפוי קיר למטבח הוא אחד האלמנטים החשובים ביותר בעיצוב. עם זאת, מטרתו העיקרית היתה הגנה על קירות המטבח החשופים לרטיבות ולמזון. בשנים האחרונות הובן הפוטנציאל האדיר שיש לחיפוי מבחינה עיצובית, ובעקבות השינוי התפיסתי בתחום אנו מוצאים היום סוגים רבים של חיפויים, בעיצובים שונים ומגוונים. ישנם סוגים שונים של חיפויי קיר, הכוללים חיפויי זכוכית, חיפוי קרמיקה וחיפוי שיש. כל אחד מחומרים אלה יגן בצורה מושלמת על קירות המטבח שלכם, במידה והורכב כיאות, ונאטם כמו שצריך במקומות המיועדים לכך. כך אנו מכסים את מטרתו הראשונית של החיפוי. עם זאת, לכל חומר יש את היתרונות שלו והחסרונות שלו.

 

חיפוי קיר למטבח גלוסקאחיפוי זכוכית למטבח מודרני

 

חיפוי עשוי זכוכית הוא הסוג הנפוץ ביותר במטבחים המודרניים. קל מאוד לנקות את הזכוכית, עם זאת כל טיפת מים נראית בה מיד, ולעיתים היא צוברת אבן שקשה יותר לנקות. במידה והחיבור בין השיש לחיפוי לא נעשה כיאות עלולים המים לחדור אל מתחת לזכוכית, ובהכרח יהיו גלויים מבעדה ובלתי ניתנים להסרה. יש לנהוג עם הזכוכית במשנה זהירות ולהימנע משריטות. העיצובים בחיפויי הזכוכית הם בדרך כלל סולידיים.

 

חיפוי קיר למטבח מקרמיקה

 

חיפוי קיר למטבח עשוי קרמיקה, הוא חיפוי חזק ביותר ובעל עמידות גבוהה. יכולות המשחק מבחינה עיצובית הן רחבות ביותר, ואנו מוצאים שלל דוגמאות טקסטורות בקרמיקה, הן בצורה, הן בצבעים, והן באיורים שעל גבי האריחים. אם רוצים להשתמש בחיפוי כמקור לצבע וססגוניות במטבח, כדאי לבחור בחיפוי הקרמיקה. עם זאת, קרמיקה מספחת לכלוך, ובמיוחד בקרמיקה מחוספסת, ולכן קשה יותר לנקות אותה.

 

חיפוי קיר עשוי גרניט (שיש)

 

גרניט פורצלן הוא חומר חזק ביותר, המגיע בשתי צורות אפשריות: אריחי שיש הבנויים משכבה אחת, ואריחים מזוגגים, המצופים בשכבה חיצונית מזוגגת ואטומה לנוזלים כמעט לגמרי. החיסרון העיקרי של אריחי גרניט הוא במחיר היקר שלהם. 

 

עיצובים

 

כל אחד מחומרי החיפוי יכול להיות מותאם לסגנון עיצובי אחר. למשל, חיפוי עשוי קרמיקה מתאים מאוד למטבחים הכפריים. חיפוי זכוכית יתאים לסגנון המודרני. מלבד החומר, יש לשים לב לטקסטורה. במידה והמטבח מרובה צבעים וססגוני, מומלץ לבחור בחיפוי בעל רקע אחיד. לעומת זאת, במטבחים בעלי גוון אחד או שניים, ובמיוחד בצבעים החיוורים, כגון, לבן או קרם, מומלץ להשתמש בחיפויים יותר חיים, שיוסיפו צבע וחיים למטבח. מומלץ לבדוק חיפוי קיר למטבח של גלוסקא מרצפות, ולשדרג את המטבח שלכם.

 

השאירו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

שליחה >