צרו עמנו קשר!

תמונת רקע לדף

כיור אמבטיה

   כיור אמבטיה
 

 

 

      כיור_אמבטיה_3
 

 

 

  כיור אמבטיה 2

כאשר אנו נמצאים בבית חשוב לנו לשמור על הנוחות שלנו. בחירת הרהיטים, העיצוב, המראה, כל אלה ועוד מושפעים ברובם מהצורך שלנו לחיות במקום אסתטי, נעים ובעיקר – נוח. הכיור, אשר נמצא במטבח וגם בחדר האמבטיה, משמש אותנו לאורך כל שעות היום ולמגוון שימושים, כך שחשוב לנו שיתאים לנו בדיוק – הצורה, העומק, הגובה... בעת עיצוב בית אנו שמים דגש על בחירה נכונה ומתאימה של כל חלק, ובמיוחד של הכיורים השימושיים. כיור אמבטיה מצריך מעט יותר מחשבה, כיוון שהוא ממוקם בחלל קטן בדרך כלל, ולכן עליו להיות נוח וגדול, ועם זאת קומפקטי ואסתטי. כיצד ניתן לשלב בין כל המאפיינים האלה?
 

מנסים חומרים חדשים


הכיור המוכר לנו עשוי חרס, וזהו הסוג המוכר והמסורתי ביותר בארץ. אך בשנים האחרונות החלה נטייה לחקור ולגלות חומרים חדשים אשר אינם נמצאים בדרך כלל בבית, ולהשתמש בהם עבור מוצרים מוכרים לנו. כך למשל, כיור אמבטיה המיוצר מנירוסטה (המוכרת לנו בדרך כלל ממטבחים מקצועיים), מזכוכית או מבטון. כל חומר גלם הוא בעל יתרונות וחסרונות, ובהם יש להתחשב טרם הבחירה הסופית.
 

סוגים שונים של כיור אמבטיה


עיצוב הכיור הוא בהתאם לדרישת הלקוח, וקיימים סוגים שונים של כיורים לאמבטיה:
כיור אשר אינו מחובר לקיר או לארון, ועומד בפני עצמו.

כיור בעל עיצוב מיוחד יונח על משטח השיש, וזאת כדי להבליט את המראה הייחודי והמושקע שלו.

כיור שקוע הוא הנפוץ ביותר בארץ, והוא גם הפרקטי ביותר. שולי הכיור מסתיימים בגובה משטח השיש, כך שקל לנקות אותו ואת המשטח שסביבו.

כיור אקרילי – כיור אשר רק חלק ממנו מוסתר על ידי המשטח. צורת התקנה זו החלה לתפוס תאוצה בשנים האחרונות.
 

בחירה אישית


במידה ומחליטים לבחור בכיור שהוא גם פרקטי וגם אסתטי, גלוסקא מציעה לכם את הפתרון המושלם – כיור יצוק מבטון על פי הזמנה אישית ובהתאם למידות שלכם. היציקה מאפשרת ליצור כיור אמבטיה בגודל אשר ינצל באופן מקסימלי את החלל שלכם. שימוש בבטון, חומר גלם הנועד לתעשייה כחומר חשוף ודקורטיבי היא גישה מודרנית, ומאפשרת לכם להנות מעיצוב חדשני אצלכם בבית. צרו איתנו קשר, ונוכל יחד לבדוק איזה כיור מתאים לכם.

 

כיור_אמבטיה_2      כיור_אמבטיה_3      כיור אמבטיה

השאירו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

שליחה >