צרו עמנו קשר!

תמונת רקע לדף

כיורי בטון - הבשורה העיצובית שכובשת את עולם האדריכלות ועיצוב הפנים

 

כיורי בטון גלוסקא מרצפותאין ספק שהבטון נחשב לאחד מחומרי הגלם שלא מפסיקים להפתיע, ואם בשנים עברו נהוג היה לשייך אותו לענף הבנייה והריצוף בלבד, הרי שבעשור האחרון הוא מוגדר לבשורה העיצובית המעניינת והמרשימה ביותר בסביבת המגורים וכובש את קירות ורצפות הבית, ובפרט את חדרי הרחצה.

 

אנשי המקצוע מבית גלוסקא מרצפות, חברה משפחתית ותיקה המתמחה בייצור מוצרי בטון ונחשבת לחלוצה בתחום, מסבירים שהטרנד המוביל כיום בתחום האדריכלות ועיצוב הפנים הוא שילוב של כיורי בטון בחדרי האמבטיה, שכן הם ניחנים בעמידות וקשיחות לאורך זמן, ומתאפיינים במראה תעשייתי אך מרשים ואלגנטי שמוסיף לחלל טוויסט עוצמתי.

 

מבית גלוסקא מרצפות מציינים שמעבר למראה, הייחוד הבולט ביותר של כיורי הבטון נוגע לקשיחותם, עמידותם, תוחלת החיים הגבוהה ורמת הספיגה שלהם, שמתאימה במיוחד לחללים עם נטייה להירטב.

 

נוכחות דרמטית וטאץ' מקורי

כיורי הבטון העכשוויים נחשבים לבעלי נוכחות דרמטית ומוסיפים טאץ' מקורי ייחודי בכל חדר הרחצה מודרני ומושקע, זאת בזכות הצורניות המעניינת והנקייה שלהם, והצורות הגאומטריות המוגדרות, החל מכיורים מעוגלים, מרובעים ומלבניים, ועד לכיורי בטון קעורים, אליפטיים או כאלו שזכו להטבעות ייחודיות שמעניקות להם מראה פיסולי יוקרתי.

 

האמנותיות מהווה, אמנם, את שם המשחק, וניתן כיום לרכוש אותם במגוון אינסופי של גדלים ודגמים. עם זאת, מכיוון שמדובר בכיורים מסיביים בהשוואה לכיורים העשויים מחומרים אחרים, במידה והם מיועדים להתקנה בחללים קטנים וצפופים, אזי רצוי להעדיף כיורים שטוחים וקטני ממדים, להבדיל מחללים גדולים ומרווחים, המאפשרים משחקים צורניים בשלל עיצובים שונים, כמו כיורים בטקסטורה גסה או עדינה, כיורים בגימור חלק ואחיד וכדומה.

 

אופן התקנת הכיור

כיורי בטון מתאימים, כאמור, לחללים מודרניים בעיצוב עכשווי ומשתלבים נפלא עם חיפויי בטון, חיפויי קרמיקה כמו גם קונסטרוקציות מעץ, היות והבטון הידוע כ"חומר קר" מעניק נופך מודרני ייחודי לעץ הנחשב לכפרי וחמים. כיורי הבטון משווקים בדרך כלל בצורה המכונה "כיור מונח" או "כיור בהתקנה שטוחה", כשהכוונה היא לכיורים המונחים מעל המשטח בשלמותם, למעט מנגנון הניקוז ששקוע במשטח.

 

מדובר בכיורים אפנתיים ומרשימים במיוחד, אך מבית גלוסקא מרצפות מדגישים שהתקנה מסוג זה גורמת להגבהת הכיור, פרט שחשוב לקחת בחשבון, בעיקר אם המשתמשים העתידיים הם נמוכי קומה או ילדים קטנים. ישנם גם כיורים מעוגלים או אליפטיים, המשווקים בדרך כלל בהתקנות שקועות ושאינם גורמים להגבהת הכיור, וכן כיורי משטח שהנם חלק אינטגרלי מארון האמבטיה או המשטח, כיורים בהתקנה תחתונה ועוד.

 

לפרטים נוספים אתם מוזמנים לנסות את סימולטור הריצוף שלנו, או לצור עמנו קשר

השאירו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

שליחה >