צרו עמנו קשר!

תמונת רקע לדף

ממה עושים היום חיפויים למטבח?

חיפויים לקירותאצל רוב האנשים המילים חיפויים למטבח מעלות אסוציאציה של חיפויי קרמיקה לבנים וכעורים שהיו נפוצים פעם ובדירות ישנות ניתן עדיין למצוא אותם לעיתים קרובות. מומחי חברת גלוסקא, המייצרים מרצפות ואריחים כבר 80 שנה, מזמינים אתכם לשנות את תפיסתכם לגבי אריחים לחיפוי מטבחים ושמחים להכיר לכם את חיפויי הקירות המודרנים והמיוחדים שהם מייצרים.


חיפויים מודרנים לקירות עכשוויים


כאמור, חיפויים למטבח או לחדרי הרחצה לא חייבים להיות מקרמיקה כעורה, ולמעשה הם לא חייבים להיות מקרמיקה כלל. הקרמיקה היא עדיין האריח הפופולארי ביותר לחיפוי קירות, ולא רק במטבח ובחדר האמבטיה, אבל היום היא זמינה במגוון גדלים, צבעים ודוגמאות. אריחי קרמיקה מעוטרים בעבודת יד הם אחד מהחיפויים היפים ביותר האפשריים לבמטבח, ובבית בכלל, ובזכות היופי והמיוחדות שלהם הם מעניקים לכל בית נוף אישי ומיוחד ולעולם אינם יוצאים מהאופנה.


חיפוי קירות מאבן


אפשרויות נוספות לחיפוי הקירות, מלבד אריחי הקרמיקה, הם חיפויי אבן טבעית. חיפויי האבן אינם נמצאים בשימוש נרחב אך הם  מעניקים לכל בית מראה ייחודי משלו. לכל אחת מהאבנים מהם יוצרים אריחי חיפוי יש תכונות שונות במקצת וכדאי להתייעץ עם אנשי מקצוע בתחום לפני בחירת האבן. האבנים האפשריות לשימוש בחיפויי קירות הן קוורץ, גרניט, שיר, כורכר, ליימסטון, אבן גיר ועוד, וניתן לגוון גם בצורות העיבוד השונות.


וגם בטון


אחד הדברים שהטכנווגיה המודרנית מאפשרת הוא יצירת אריחי בטון  מעוטרים לקישוט הרצפה או לחיפוי הקירות. אנחנו מעדיפים יותר חיפויי קרמיקה בעבודת יד, אך ניתן בהחלט לצקת אריחים מבטון ולקשט אותם בצבע, פסיפס קרמיקה ועוד.


חיפוי קיר למטבחאיך מתאימים בין החיפוי לקיר?


סוג החיפוי המומלץ לא תלוי רק בטעמם האישי של בעלי הבית ויש לבחון גם את סוג הקיר עליו יודבק החיפוי ואת התפקיד שלו. חיפויים למטבח ולחדרי הרחצה עדיף שיהיו מקרמיקה בגלל התכונות דוחות המים שיש לה, אך, כאמור, לא חייבים להשתמש בקרמיקה חלקה ופשוטה וכדאי להיעזר באריחים מקושטים כדי להוסיף לחלל אופי ויופי.  אל תשכחו להתייעץ עם אנשי מקצוע בתחום האריחים לגבי שילוב נכון של האריחים על הקיר.

השאירו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

שליחה >