צרו עמנו קשר!

תמונת רקע לדף

בלטות שמוסיפות לעיצוב

  בלטות
   

בלטה היא חומר גלם חזק מאוד, אך להבדיל היא בעלת מראה עדין ורך, אשר משרה על הסביבה אווירה נעימה ובטוחה. בעידן הנוכחי קיימות בלטות רבות ומגוונות, בגדלים שונים ומיני עיצובים וכל אחת מהבלטות המבוקשות ניתן לשלב בהומוגניות בביתכם. הבלטות מאופיינות בשינויי צבעים בין מרצפת אחת לשנייה ועל פי רוב הן מושפעות מהסביבה בהן הן מוצבות, לצורך העניין אם הבלטה מצויה במקום לח וחם הרי שהיא עתידה לשנות את צבעה לצבע כהה ברבות הזמן וכן הלאה.
כל מי שאוהב את הבלטות, יתחבר דווקא למראה הפשוט יותר ולא יחפש את התחכום הרב. בדיוק כפי שייצרו אותן לפני 100 שנה גם כיום מיוצרת הבלטה בשילוב של עבודת יד ומכשור תעשייתי.
 

בלטות


בפשטות המתבקשת, תפקידה העיקרי של הבלטה היא להוות משטח מרוצף בעידן הנוכחי. אם בעבר חיו באוהלים או דירות לא מרוצפות, הרי שכיום חל הצורך לרצף כל מבנה באשר הוא באמצעות הבלטה. בלטות מיוצרות על פי צו האופנה אך תמיד ניתן יהיה למצוא גם את הוינטג' שמוסיף לא מעט ייחודיות הוד והדר למבנה.
אם גם אתם עתידים לשפץ את ביתכם ולהשוות לו מראה יוקרתי , עממי או מודרני, זה הזמן להגיע לתצוגה של גלוסקא מרצפות ולהתרשם ממיני העיצובים והגדלים המוצעים בחברתנו. ניסיון רב השנים אותו צברנו, מאפשר לנו להתאים לכל אדם את הבלטה בהתאם לצרכיו ובהתאם למבוקשו ואף תקציבו.
 

ממה מיוצרות הבלטות


בגלוסקא מרצפות את הבלטות מייצרים בדיוק כמו בעבר באמצעות כבישה קרה. הבסיס הוא בטון אפור ושכבת צמנט בצבעים מגוונים על פני השטח אותם מייבשים באוויר בטמפרטורה ולחות מתבקשת. זמן ייצור הבלטה על פי רוב מסתכם בכ- 28 ימים לאחריו המוצר מוגמר וניתן להציבו בפנים או חוץ הבית. לא ניתן לקצר בתהליך הייצור כך שאם אתם מחפשים לכם בלטות בשיטת ייצור מותאמת אישית, כדאי שתקחו בחשבון את זמן הייצור על מנת לא לעכב את השיפוץ או המשך בניית ביתכם שהוא מבצרכם.
חשוב מאוד לבחור ריצוף בהתאם לדרישותיכם ולאופייכם, על מנת שהשהייה ביתכם תהייה נעימה לכם.
 

השאירו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

שליחה >