צרו עמנו קשר!

תמונת רקע לדף

בחירת מרצפות לבית - המחיר ברצפה, היופי עד הגג...

בחירת מרצפות לביתיש מי שמייחסים לריצוף חשיבות מרכזית בעיצוב הבית - בין אם לפני בנייה של בית חדש ובין אם כחלק מתהליך שיפוצו. רצפה עשויה להיות מושקעת, מהודרת, יפה כשטיח. האפשרויות רבות, ולכן בטרם בחירת מרצפות לבית רצוי ומומלץ להתוודע אל החלופות השונות המוצעות.

גלוסקא, חברה משפחתית, אשר מלאכת ייצור ריצוף מקצועי עוברת בה מדור לדור, מציעה לכם מגוון עשיר, צבעוני וססגוני, לייצור רצפות חלקות, מצוירות, עם תבליטים ועוד. ניתן להזמין מרצפות בגדלים, בצבעים, בטקסטורות שונות לייפוי הבית והמשרד.

 

בחירת מרצפות לבית בהדמיה ממוחשבת


לא תמיד העושר שמור לרעה. ביטוי מוחשי לכך הינו מגוון המרצפות המוצג ומוצע בפניכם. על מנת לבחון את מידת ההתאמה ולהתנסות בריצוף המועדף עליכם אתם יכולים להשתתף באופן פעיל ולהיות מעצבי הפנים של הריצוף באמצעות הדמיה ממוחשבת שלו. אתם מוזמנים להתנסות בהדמיית הריצוף שלנו שם ממתינות לכם מרצפות למילוי בתבנית הריצוף לפי טעמכם האישי.

בחירת מרצפות לבית נעשית כאן על ידי יצירה עצמית של שילובי דוגמאות כרצונכם: חלק, גיאומטרי, פרחוני, עם תבליט, עם מסגרות ועוד הממשק הנוח מאפשר סיבוב כל אריח לכאן ולכאן כדי ליצור אפקטים מעניינים. יתרונות הריצוף האמנותי הינם רבים. לאחד מהם - זו המייתרת את הצורך בשטיח – היא גם חסכונית. אין צורך בשטיח. ממילא אין צורך בשואב אבק. קל לנקות את הרצפה.


המרצפות המעוטרות מבטון של משפחת הרצפים נוצרות ונוצקות בעבודת יד שקדנית וקפדנית. קולקציית הריצוף מאפשרת לכל לקוח לקבל את המראה המרהיב המועדף עליו בתפירה עילית משובחת... כמו כן ניתן להשלים את החזות העיצובית הטבועה בחותם האומנות והאמנות של יצרני המרצפות על ידי בחירה בחיפויים שונים, בכיורים ובעבודות בטון נוספות להידור הבית.

המרצפות מתאימות לכל סוגי הבנייה – שמרנית, כפרית, מודרנית, חדישה ואורבאנית. המגוון העשיר מאפשר לכל מי שמתכננים את ביתם לשלב את תכנון הריצוף בתכנון שאר המרכיבים מבעוד מועד. בחירת מרצפות לבית מהווה את אחד האלמנטים החשובים הקובעים את חזותו ואת עיצובו. אם אתם רוצים מידע או זקוקים לייעוץ אתם מוזמנים ליצור קשר באמצעות הטופס המקוון באתר החברה. תתחדשו מבעוד מועד!
 

השאירו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

שליחה >