צרו עמנו קשר!

תמונת רקע לדף

אריחי בטון לעיצוב ייחודי ומרשים

  אריחי בטון 

אריחי צמנט או בשמם המוכר יותר - אריחי בטון של חברת גלוסקא מאפשרים לכל אחד להיות ייחודי ומיוחד במינו. אין ספק כי לאחר תום מלאכת ריצוף פנים או חוץ הבית, אתם מקווים להיות ייחודיים, אך מה קורה אם השכן בבית מולכם ריצף את דירתו בדיוק באותו האופן בו ריצפתם אתם את שלכם? בהחלט אכזבה. בעידן בו הייצור התעשייתי שולט בכל אפיק, סביר כי הריצוף בו תבחרו ישתווה לריצוף בו השכן בחר, אך לא כך אם בחרתם לעצמכם את אריחי הבטון.
אריחים אלו מגיעים בשלל עיצובים ומאפשר לכל משפחה לחזור מעט אחורה לתקופות הקודמות באמצעות העיצוב המרשים אותו מאפשרים האריחים.
 

אריחי בטון


אריחי צמנט (אריחי בטון) יכולים להגיע בעיטורים שונים ומגוונים בהתאם לבחירה האישית שלכם ללא סייג. כל עוד אתם יודעים מה אתם מחפשים, כיום אתם יכולים למצוא את מבוקשכם בעלות הוגנת לכל הדעות. האריחים יכולים להשתנות מחלל אחד למשנהו ובכך ליצור את ההפרדה המבוקשת בין החללים ובאותה הנשימה העיצוב הינו הומוגני ולא נפגע בשל החלוקה בסגנונות העיצוב.
על מנת לוודא כי האריחים אותם אתם עתידים לרכוש אכן משתלבים בביתכם מבחינת הגודל הצבע והצורה, קחו איתכם אריח אחד והתאימו אותו פיזית בביתכם ובדקו כי הוא אכן משתלב באופן הרצוי. ככל שתרבו להתייעץ עימנו, כך נצליח להתאים לכם את האריחים באופן המושלם ביותר מבלי שתאלצו לנחול אכזבה בתום העבודה.
 

כיצד מייצרים את האריחים


בעבר אריחי צמנט (אריחי בטון) עיטרו את עשירי העם והמלוכה אך עם השנים הגיעו האריחים גם אל בתים פרטיים או במילים אחרות אל "פשוטי העם". השלב הראשון בתהליך הייצור הוא הכנת תבנית המגדירה את גודל האריח ובתוכה ימוקמו פסי נחושת על מנת להפריד בין העיטורים והצבעים השונים שיעטרו את האריח. באמצעות פסי הנחושת ניתן לעטר את האריח בהתאם לרצונותיכם ובקשתכם. עצם העובדה שניתן לייצר אריחים בכל סגנונות העיצוב ובכל דרישה אישית ויצירתית שלכם, ניתן למצוא אריחים מרהיבים, יוקרתיים וייחודיים בבתים רבים. מהיום באמצעות האריחים ניתן לבדל כל בית מהבית של השכן ולהיות מקוריים. חשוב לציין כי האריחים נמכרים במחירים הוגנים ושווים לכל כיס.
 

השאירו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

שליחה >