צרו עמנו קשר!

תמונת רקע לדף

אריחים מעוטרים זה גלוסקא

 

  אריחים מעוטרים
   

מאב לבן ומבן לנכד - במשך שלושה דורות עוברת אהבת הריצוף שהפכה זה מכבר מאומנות לאמנות במשפחת גלוסקא, שהינה שם דבר בייצור אריחים מעוטרים וחלקים. האריחים מוסיפים נופך ייחודי, דקורטיבי ואמנותי, למתחם המרוצף - בין אם בתוך הבית ובין אם מחוץ לו.
ניתן להזמין אריחים בעבודת יד, הנוצקים אחד אחד, על פי דרישת המזמין או, לחלופין, אריחים מיובאים, המאפשרים לכם לבחור את הריצוף המבוקש מתוך קטלוג גדוש ועשיר בדוגמאות. לפעמים- כפי שאתם עשויים להיווכח במו עיניכם - דווקא הפרטים הקטנים הם היוצרים את ההבדל בין בית שהריצוף בו אפור, אחיד ומשעמם לבין בית שהריצוף בו הינו שטיח צבעוני מרהיב וססגוני.
האריחים המעוטרים יוצרים טקסטורה מרהיבה וססגונית לבית. שילובים של ריצוף חלק, מעוטר ועם תבליטים נותן תחושה של מרקמים ורבדים הנוצרים משילוב של חומרים שונים ולא רק מצורות שונות של אותו חומר.
המסורת המשפחתית לדורותיה נשמרת בעבודתם של האומנים והאמנים בני המשפחה בייצור או, אם לדייק, ביצירת אריחים מעוטרים אף שעם השנים מוכנסת ומוטמעת טכנולוגיית ייצור חדשנית, המאפשרת מתן פתרונות מגוונים ומדויקים ללקוחות.

אריחים מעוטרים לטעמכםהאריחים המעוטרים שימושיים ודקורטיביים כאחד הן בריצוף והן בחיפוי, לחדר השינה, למטבח, לסלון ולאמבטיה. הן עשויות לייתר את הצורך בשטיח להידור הבית ולייפויו. בשל ההיצע המגוון ניתן ליצור פסיפס עיצובי מרשים לפי טעם אישי.
היופי והחן הם לעולם בעיני המתבונן. בחירתכם חופשית, כמובן, אבל במידה שתרצו - בגלוסקא מרצפות תוכלו לקבל מידע מפורט, ייעוץ מקצועי והצעת מחיר הוגנת ותחרותית לריצוף ולחיפוי ביתכם. בגלריית התמונות המגוונת תוכלו להיחשף לאופן שבו מייפים האריחים המעוטרים את חלליהם של מבנים שונים בכלל ובתים פרטיים בפרט, כיצד הם מעשירים את החלל וממלאים אותו בצבעים חיים וחמים.

אתר  החברה מאפשר לכם לבצע הדמיית ריצוף וחיפוי באמצעות ממשק פשוט וקל. תוכלו לבחור סוגי ריצופים ולשלבם, ליצור שילוב של אריחים חלקים, אריחים מעוטרים אריחים גיאומטריים, תבליטים ומסגרות שונות. כמו כן תוכלו לסובב את האריח לכל צדדיו, וליצור שטיח וירטואלי שיאפשר לכם לראות לא רק בעיני הרוח את מראה המתחם המרוצף אלא במו עיניכם.


 

השאירו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

שליחה >