צרו עמנו קשר!

תמונת רקע לדף

כללי הזהב בבחירת אריחים לאמבטיה

אריחים לאמבטיהכל סוג של שיפוץ או בנייה מכניס אותנו למערבולת של בחירות – בחירת אריחים לאמבטיה ולמטבח, בחירת ריצוף, בחירת רהיטים, בחירת צבעים, טקסטורות, גדלים, גוונים... כדי לעזור לכם לעבור את תקופת הבחירות המתלווה לבנייה בצורה הטובה ביותר, לפחות בכל הנוגע לאריחי האמבטיה, אנשי המקצוע של חברת גלוסקא מרצפות מביאים לכם את כללי הזהב לבחירת מרצפות לאמבטיה. 
 

עבודת הכנה לפני שבוחרים אריחים


לפני שניגשים לבחירת הריצוף עצמו יש לבצע הכנה מדוקדקת של הבנת הצרכים שלכם: מהו גודל השטח שיש לחפות, מהם סוגי הקרמיקה האפשריים בהתאם לתקציב שלכם, סקר מחירים, התרשמות מבעלי מקצוע וכו'. הגעה לחנות קרמיקה ללא הכנה מוקדמת עשויה לבלבל אתכם בשל השפע הרב, ולגרום לכם לכאב ראש, ביזבוז זמן יקר ואף יכול לגרור חריגה מהתקציב.
 

פונקציונליות


אריחי האמבטיה חייבים, כמובן, להיות פונקציונליים. כשאר אנו בוחרים אריחים לאמבטיה יש לוודא שהם עשויים מחומרים המתאימים לרטיבות, למזג האוויר באיזור המגורים שלכם וכו'. לדוגמא: אם אתם גרים באזור חם וחדר הרחצה שטוף שמש, צריך לוודא שהאריחים לא ייקלטו יותר מדי חום בשעות הצהריים, ואם אתם גרים באזור קר, כדאי לוודא שהאריחים לא יהיו קפואים על הבוקר. היעזרו באנשי מקצוע מנוסים בתחום הריצוף לייעוץ והכוונה.
 

אסתטיקה


אסתטיקה היא עניין של טעם, וטעם הוא עניין אישי. לדוגמה דלתות במלונות או בבתים ולעיתים יעוצבו במיוחד על כן לא מומלץ לבחור אריחים לבד אלא להיעזר במעצבי פנים או מומחים להכנת מרצפות ולהתייעץ איתם בכל הנוגע לבחירת אריחים. כדאי לבחור אריחים שיהיו יפים בעיניכם וייצרו מראה נעים ומעניין אך לא בכאלה שיימאסו עליכם לאחר שנה-שנתיים. לא כדאי להסתפק באריחים פשוטים בלבד כדי לא ליצור מראה חד-גוני ומשעמם, וכדאי שלשלב בהם אריחים מיוחדים ומעניינים כדי ליצור שהות נעימה בחדר האמבטיה, לכם, לבני הבית ולאורחים.
 

איכות האריחים


כמו ברוב התחומים, גם בריצוף יש לשים לב לאיכות. גם אריחים לאמבטיה יש לבחור בקפידה, ולוודא שהאריחים נעשים על ידי בעלי מקצוע מנוסים, ומונחים בצורה מקצועית. כדאי לשים לב שהנחת אריחים על הקירות קשה יותר מריצוף ונעשית בשיטה שונה. ודאו שהרצף מכיר גם את עבודת חיפוי הקירות.

השאירו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

שליחה >